Proje Hakkında

ICONOVA'DA YENİLİK


Yeni eviniz sizi kanatlarıyla yükselterek, alıştığınız manzaranın ötesine taşıyacak. 162 metreye varan bina yüksekliğiyle ICONOVA, size yepyeni ufuklar açacak.

ICONOVA'DA AYRICALIK


Sağlıklı, üretken ve huzurlu bir yaşam için ICONOVA’da tüm detaylar düşünüldü. Sauna,hamam, fin hamamı, buhar banyosu, 3 adet yüzme havuzu, mini golf sahası, çok amaçlı spor sahası, fitness,çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet parkurları ile ICONOVA, sosyal bir hayat için size sınırsız imkanlar sunuyor. Toplam 590m2 lik 3 adet oyun parkı ve özel kreşi ile en kıymetli varlığınız çocuklarınıza güven ve keyifle büyüme ayrıcalığı sağlıyor.

ICONOVA'DA ESTETİK


Alışılagelmiş mimari çizgilerden uzak, tasarımı ile bambaşka bir tarz sunan ICONOVA, her dönem adından söz ettirecek bir estetik anlayışıyla tasarlandı.

ICONOVA'DA ÖZGÜRLÜK


En seçkin dünya markalarını bulunduran ICONOVA CADDE, tarzınızı yansıtan bir alışveriş keyfi için özgürlüğün kapılarını aralayacak.

ICONOVA'DA HAYAT


Sevdiklerinizle birlikle, şehrin karmaşasından uzak, sağlıklı, huzurlu ve aktif bir yaşam sürmeniz için ICONOVA’da bütün detayları düşündük. Her metrekaresini özenle tasarladığımız projede hayat boyu konforun tadını çıkaracaksınız.

ICONOVA'DA İDEALİMİZ


Yaşama dair herşeyin merkezi olmak.
Bilgi
Talep
Formu
İyisi mi, siz Iconova'ya gelin! !

Bilgi Talep Formu

ICONOVA’nın kampanya, duyuru, ürün ve hizmetlerinden haberdar olmak istiyorum.